Čalounictví GATT

Rychle a kvalitně provádíme veškeré čalounické práce, opravy a potahování nábytku do látek, koženek a kůží. Zajistíme dopravu a stěhování Vašich zakázek.

VÝROBA KLUBOVÝCH SEDACÍCH SOUPRAV

Firma GATT představuje nový výrobek – SEDACÍ SOUPRAVU V ANGLICKEM STYLU „klubových“ křesel, které jsou k vidění v nejluxusnějších interiérech po celém světě. Kostra je jak je již u naší firmy zvykem opět z dřevěného masivu a poskytujeme na ni záruku 10 let. Výplň tvoří Studená pěna, jejíž předností je dostatečná pružnost při zachování dlouhé trvanlivosti. Výrobek je v podstatě celý zpracováván ručně včetně ručních skladů. Jako potah doporučujeme klasickou kůži nejlépe v lesklém, nebo staropatinovaném provedení. Lze však také potáhnout do matné kůže, klasického plyše, popřípadě i do jiných materiálů na přání. Na přání lze mít nohy ve světlém, nebo tmavém odstínu, případně zlacené plátkovým zlatem. V současné době máme k dispozici vzorek dvojkřesla v temně hnědé lesklé kůži se světlými nohami, vzorek křesla v bílé se zlacenými nohami připravujeme.

Sedací soupravu lze objednat jako Trojpohovku 230cm x 78cm x 90cm.
Dvojkřeslo 175cm x 78cm x 90cm.
Křeslo 120cm x 78cm x 90cm.

Cenu Vám naspecifikujeme na konkrétní kombinaci materiálů a počtu výrobků. Pro orientaci: kombinace sedací soupravy Dvojkřesla a dvou křesel v klasickém plyši stojí 52 000,- Kč.

V případě zájmu si můžete domluvit schůzku, kde Vám budou materiály a vzorek předvedeny.